YILBAŞI COŞKUSU İSTANBUL CEVAHİR’DE!

İstanbul Cevahir olarak, yeni yılı unutulmaz bir etkinlikle karşılıyoruz. Bu yılın başlangıcını kutlamak ve ziyaretçilerimize keyifli bir deneyim sunmak amacıyla düzenlediğimiz etkinlik; bolca eğlence ve sürprizlerle dolu olacak.

15-31 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerimize yılbaşı ruhunu yaşatacak ve benzersiz bir deneyim sunacağız.

Etkinlik kapsamında AVM içerisine kurulacak olan ‘Tren Yolculuğu’ isimli alan; Bilet Gişesi ile başlayacak, Tatlı Durağı, Hediye Paketleme Durağı ve Noel Babaya Mektuplar istasyonu ile tamamlanacak. Ziyaretçilerimiz; 1.istasyondan başlayarak tüm istasyonları dolaşıp, en son Tren Yolculuğuna katılarak eğlenceyi sürdürmeye devam edecekler. Ayrıca Tren Yolculuğuna katılmak isteyen 4-11 yaş aralığındaki çocuklar, ebeveynleri eşliğinde tüm istasyonlara uğrayıp tren biletlerini damgalatarak top havuzunun da içerisine girebilecekler.

Etkinlik kapsamında; 15-16-17, 22-23-24 ve 29-30-31 Aralık, 13.00-19.00 saat aralığında Noel Babaya Mektuplar istasyonunda ‘Noel Baba’ ziyaretçilere eşlik ederken, diğer yandan AVM içerisinde Kurşun Asker kostümleri ile bando ekibi, birbirinden eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Ücretsiz olan bu etkinliğe 18 yaş altı ziyaretçiler ebeveynleri ile birlikte katılabilecekler.

İstanbul Cevahir Her Durakta Bir Sürpriz Etkinliği Katılım Koşulları

• Etkinlik 15.12.2023 saat 12.00’da başlayıp 31.12.2023 saat 19.45’te sonlanacaktır.
• Etkinliğe İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde (“Alışveriş Merkezi”) 1.Kat orta alan, 2.Kat Koton önü, 2.Kat Benetton önü ve 4.Kat Boyner önünde bulunan etkinlik alanlarından katılım sağlanabilecektir.
• Etkinliğe katılım ücretsizdir.
• Etkinliğe kayıt 12.00-19.00 saatleri arasında olacaktır.
• Etkinliğe 4-11 yaş aralığındaki çocuklar ebeveynleri ile birlikte katılabilir.
• Top havuzu sadece 4-11 yaş aralığındaki çocukların katılımı içindir.
• Etkinliklere etkinlik süresince yalnız 1 kere katılım sağlanabilir.
• Tren kontenjanı seans başı 10 kişi ile sınırlıdır.