AVM Kuralları

Cevahir Alışveriş Merkezi'ne evcil hayvanımla girebilir miyim?

Minik dostumuzun da güvenliği adına evcil hayvanınız, taşıma çantasında yerini alarak Cevahir AVM’yi ziyaret edebilir.

Cevahir Alışveriş Merkezi hangi saatler açık?

Cevahir Alışveriş Merkezi sabah 10:00'da kapılarını açarak saat 22:00'ye kadar sizlere hizmet veriyor.

*T.C. İçişleri Bakanlığınca alınan pandemi önlemleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Güncel saatlerden haberdar olmak için

@istanbul_cevahir Instagram profilini takip edebilirsiniz.

Tax Free geçerli mi? Vergisiz alışveriş mümkün mü?

Tax Free'nin geçerli olduğu mağazalardan yaptığınız alışverişlerde, Cevahir Alışveriş Merkezi girişi olan 3. kattaki danışma masamıza uğrayabilir ve vergi iadelerini alabilirsiniz.

Hizmetler

Wi-Fi var mı?

İstanbul Cevahir AVM’de ücretsiz ve hızlı şekilde Wi-Fi hizmetinden yararlanabilirsiniz! Öncelikle internete bağlanacağınız cihazdan #FREEWIFICEVAHIR ağını seçin. Böylece bir ekrana yönlendirileceksiniz. Bu ekrana cep telefonu numaranızı girerek “İlerle” butonuna tıklayın. Ad – Soyad - e-Posta bilgilerinizi girdikten sonra “Kullanım Şartları ve Onay Metinleri”ni dikkatlice okuyun. “İlerle” butonuna tıklayın. Cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki paroloyı girin ve “Bağlan” butonuna tıklayın.

Vale var mı?

İstanbul Cevahir AVM B Kapısı ve Eğlence Merkezi girişinde bulunan BoB Vale hizmetinden, çalışma saatlerimiz boyunca yararlanabilirsiniz.

Çocuk için oyun alanı var mı?

Çocuklarınız için birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikleri bünyesinde bulunduran Çocuk Kulübü, 1.kat C koridorunda yer alıyor. İstanbul Cevahir'e gelmeden önce sitemizdeki etkinliklere göz atarak çocuğunuz için eğlenceli bir gün planlayabilirsiniz!