14 Şubat’ta Evdeyiz Kampanyası

İstanbul Cevahir olarak, Sevgililer Günü’ne özel düzenlediğimiz “14 Şubat’ta Evdeyiz” kampanyası ile evlerde olduğumuz bu günleri film festivaline dönüştürüyoruz. 10-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz bir aylık ücretsiz BluTV aboneliği ve çift kişilik battaniye kazanacak.

10 – 12 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında ziyaretçiler, İstanbul Cevahir AVM içerisindeki mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL’lik alışveriş yaparak çift kişilik battaniye ve bir aylık ücretsiz BluTV aboneliğine sahip olma şansı yakalayacak.

Sevgililer Günü Kampanyası Katılım Koşulları

•Kampanya 10.02.2021 saat 10.00’da başlayıp 12.02.2021 saat 20.00’da sonlanacaktır.

•Kampanyaya İstanbul Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde (“Alışveriş Merkezi”) 1. katta bulunan stantlardan katılım sağlanabilecektir.

•Kampanya standı 10.00-20.00 saatleri arasında kayıt alacaktır.

•Kampanya kapsamında, İstanbul Cevahir içerisinde bulunan mağaza ve restoranlardan minimum 300 TL harcama yapan katılımcılar çift kişilik battaniye ve bir aylık ücretsiz Blu TV aboneliği kazanacaktır. Blu TV üyeliğine ilişkin tüm koşullar Blu TV İletişim ve Dijital Yayın Hizmetleri A.Ş.’nin kendisi tarafından belirlenmekte olup, üyelikle ilgili koşullara dair Alışveriş Merkezi’nin herhangi bir taahhüdü söz konusu değildir. Bu konuda tüm sorumluluk münhasıran Blu TV İletişim ve Dijital Yayın Hizmetleri A.Ş.’ye aittir. Blu TV üyelik kodlarının son kullanma tarihi 30 Nisan 2021 olup, bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya katılmak için kampanyaya dahil olan mağaza ve restoranlardan toplamda en az 300 TL harcama yapıldığını gösterir alışveriş fişlerinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında minimum fiş tutarı 50 TL olmalıdır. Kampanya kapsamında sunulacak her biri minimum 50 TL tutarındaki fişlerin toplamının en az 300 TL’ye ulaşması halinde bahsi geçen hediyelere hak kazanılacaktır.

Kampanya süresince katılımcı kampanyadan yalnızca bir kere faydalanabilir.

Kampanyaya  Cevahir Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan Bankamatiklerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, Döviz Bürosu işlemleri, TL / Dakika Yüklemeleri, Sabit / Mobil telefon ve internet fatura ödemeleri, Kuyum ve mücevherat, Tütün ve Tütün mamulleri, Alkollü içecek, Şans ve talih oyunları harcamaları, her türlü makbuz, hediye çeki ile yapılan alışverişler, ve Cevahir AVM alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişlere ilişkin harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya 18 yaşından küçük olan kişiler katılamaz.

Kampanyaya Alışveriş Merkezi ve mağaza personelleri katılamaz

Kampanyaya katılmak için ibraz edilecek fişler nakit ve/veya kredi kartı alışverişlerine ait olmalıdır. Yemek çeki/kartı fişleri kabul edilmeyecektir.

Kampanyaya katılmak için fişlerin 10.02.2021-12.02.2021 tarihleri arasında katılım stantlarına ibraz edilmesi gerekmektedir.

İbraz edilecek fişlerin kampanya katılım günü tarihli olması gerekmektedir.

Kampanya bireysel müşterilere yönelik olup tüzel kişiler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya dair tüm koşullara ve detaylı bilgiye istanbulcevahir.com adresinden ulaşabilirsiniz.